Trucks & Trailers: Wyniki kolejek 7 i 8 + nowe zadania

poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Wyniki kolejek 7 i 8 + nowe zadania


Wróciliśmy z naszych wojaży na GamesCom 2011 gdzie mieliśmy przyjemność zobaczyć mnogość świetnych gier i przekonać się że Euro Truck Simulator 2 będzie hitem – o czym chyba każdy z nas jest przekonany.

Oczywiście natychmiast zabraliśmy się do nadrabiania zaległości, a tych nam się trochę zebrało. Tak czy siak, wyniki dwóch ostatnich kolejek znajdziecie na podstronie. Tabele bardzo zawirowały.
W lidze easy Wojtas i Alex toczą bezpardonową walkę o pierwsze miejsce – dzieli ich dosłownie jeden punkt. Zdaje się że Kierowca1996 poddał się – co pozwala Nordiemu na chwilę oddechu, miejmy nadzieję że Mark-Dan powalczy z nim o podium.

W lidze pro jest jeszcze ciekawiej, zdawało się że niepokonany do tej pory Metiu-20 uległ spadkowi formy. W kolejce 7 uległ graczowi ElTombaka, a w 8 znalazł się dopiero na 6 miejscu. Czy liczba punktów jakie zdobył wystarczy mu żeby czuć się bezpiecznie do końca ligi? Jeśli Mauy się postara, a Metiu nie zbierze się w garść to niekoniecznie. TruckerWrC również odnotował gorszy przejazd w 8 kolejce, co daje ElTombace (który w ostatnich dwóch kolejkach był pierwszy) realne szanse na podium.

Walka się jeszcze nie zakończyła. Do końca pozostały 4 kolejki, a nagrody czekają na najlepszych.

Zadania na ten tydzień:

Liga Easy: Punkt załadunkowy zablokowany

Liga Pro: Praca w pośpiechu

Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz