Trucks & Trailers: Nowa porcja screenów z gry!

wtorek, 22 marca 2011

Nowa porcja screenów z gry!

Po wczorajszym wymuszonym ogłoszeniu gry, firma SCS Software nadrabia dzisiaj stracony weekend i wrzuca nowe nigdzie nieopublikowane zdjęcia z gry - widzimy na nich m.in. oryginalny model SCANII oraz nowy feature w dziejach gier od SCS czyli pieszych. Czy będą pełnić oni funkcje jedynie estetyczną, czy może stanowić będą element rozgrywki tego jeszcze nie wiadomo. Jedno jest pewne - gra pomimo to, że jest ciągle w etapie alpha produkcji, wygląda już o wiele lepiej niż na pierwszych poglądowych zdjęciach:
13 komentarzy:

 1. wow! WoW! WOW! Pieszych już widziałem na filmiku na blogu ets2. Ale ten rowerzysta na poboczu to mnie już kompletnie zmiażdżył! Ciekawe jak dobrze go wyanimowali i jak skręca? Ten model banku na pierwszym screenie jest miodzio! ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. powodzenia oby bylo duzo materialow

  OdpowiedzUsuń
 3. ps screeny fajnie oby byly przyczepy i cos poza scania

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zobaczyłem tego rowerzyste to spadłem z krzesła. Tego jeszce nie było. SCS poszedł do przodu jak mało kto. Ja już mam przygotowaną kase na ta gre i ets2, choć cena jest jescze nieznana. Wszystko jest robione bradzo dokładnie i z tego się ciesze. Obawiam się tylko jednego i jeżeli ktoś coś wie o wymaganiach to proszę o odpowiedź, bo boję się, że mój komp może niewystarczyć na tak wypasioną gre. Nie wiem o ile wymagania będą się różnić od ets czy gts, ale z tymi grami nie miałem problemów.

  OdpowiedzUsuń
 5. No no ładnie. Tak jak anonim widziałem na blogu ets 2 tych przechodniów ale rowerzysta pierwszy raz !

  OdpowiedzUsuń
 6. zaje rowerzysta cud malina i gra realistyczna bo ak wtajemniczeni wiedzą firma
  scania i man organizują co roczne konkursy na umiejętności kierowców w taki właśnie sposób więc jest miodzio :D

  OdpowiedzUsuń
 7. rowerzysta! :o
  nieźle wygląda, czekam na więcej screenów, ale już odkładam kasę! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Podzielam wasze opinie. Dobrze, że ruszył oddzielny serwis do tej gry. Teraz po tych dwóch grach brakuje mi jeszcze drugiej wersji bus driver, to by było coś! W jedynkę bardzo dużo pogrywałem. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nadal mnie razi pewna rzecz w autach, otóż w scanii nie ma osłony przeciw słonecznej !

  A piesi mnie zszokowali..:)

  OdpowiedzUsuń
 10. A wiecie kiedy ukaże się ta gierka ??

  OdpowiedzUsuń
 11. Rowerzysta wygląda super ale mi się jedno nie spodobało: Oświetlenie żółte na 1 i 4 screenie. A tak to wszystko jest miodzio.

  OdpowiedzUsuń