Trucks & Trailers: Witamy!

wtorek, 22 marca 2011

Witamy!

Witamy na naszej stronie poświęconej najnowszej grze firmy SCS Software - czyli Trucks & Trailers. Na początek prezentujemy Wam przetłumaczony wpis z firmowego bloga, więcej informacji już wkrótce. Polecamy się na przyszłość - szerokości!

SCS Software:

"Myśleliśmy że będziemy mieli więcej czasu na przygotowanie informacji odnośnie naszej nowej, "małej" gry, ale wygląda na to, iż nasz niemiecki partner - rondomedia - rozkręcił machinę PRu wcześniej niż się spodziewaliśmy, więc i my nie możemy już trzymać tego w tajemnicy.

Przez kilka miesięcy, grupka ludzi w SCS Software pracowała nad projektem, który nazwaliśmy Trucks & Trailers. Korzystaliśmy z niego do testów nowej grafiki i zawartości. Ale planowaliśmy również rozwinąć sam gameplay w samodzielną grę. Grę która nie byłaby tak rozbudowana jak nasze duże symulatory, ale dostarczała wiele frajdy. Tworzyliśmy grę, która koncentrowałaby się na jednej, konkretnej umiejętności którą każdy kierowca ciężarówki powinien doprowadzić do mistrzostwa - parkowanie z naczepą - w ciasnych miejscach. To bardzo prosty pomysł - bez zarządzania firmą, bez jazdy z punktu A do B, czysty test umiejętności. Początkowo wypełniliśmy tą grę jedynie zadaniami typu "zaparkuj tą ciężarówkę tutaj", ale po pewnym czasie dodaliśmy też zadania w stylu "pokonaj różne trasy w wyznaczonym czasie".

Gra nie jest jeszcze ukończona, ciągle potrzebujemy kilku, krótkich miesięcy na jej doszlifowanie. Jednakże Trucks & Trailers powinien znaleźć się na sklepowych półkach przed Euro Truck Simulatorem 2 i na pewno będzie tańszy, mamy więc nadzieję, że będzie to wspaniały przedsmak ETS2. Trucks & Trailers zapożycza kilka mechanizmów z naszych starszych gier, ale jest w nim również wiele nowych rozwiązań, stworzonych specjalnie na potrzeby ETS2. Dostaniecie więc zwiastun dokonanych zmian technologicznych, nowego systemu cieniowania, będziecie również mogli przejechać się nowymi ciągnikami - tworzonymi na potrzeby Euro Trucka 2. Wydaje nam się że jest to świetny, mniejszy projekt, który powinien was nieco zabawić do czasu ukazania się Euro Truck Simulatora 2."


2 komentarze:

  1. No to niezły numer zrobiła Rondomedia! Są jakieś informacje co do wydania gry w Polsce?

    OdpowiedzUsuń
  2. powodzenia w prowadzeniu bloga!!!

    OdpowiedzUsuń