Trucks & Trailers: Pierwsza recenzja Trucks & Trailers !

piątek, 17 czerwca 2011

Pierwsza recenzja Trucks & Trailers !

W związku z dzisiejszą premierą gry w naszym kraju pojawiają się już pierwsze recenzje i głosy o Trucks & Trailers. Najszybsi okazali się redaktorzy vortalu PC Centre, którzy już dzisiaj zamieścili recenzję gry. Co ciekawe najnowszy symulator otrzymał bardzo wysoką notę 8/10 ! Zapraszamy do lektury recenzji w linku poniżej.

9 komentarzy:

 1. "W kwestii odwzorowania modeli twórcy spisali się na medal, ciężarówki wyglądają bardzo realistycznie i widać, że przykładali się nawet do najdrobniejszych szczegółów"

  "Fani będą wniebowzięci, ale zwykły gracz nie dostrzeże wielu zmian, bo są to głównie zmiany kosmetyczne."

  Buahahahahahahaha :D Fani klną na czym świat stoi, że modele nadal skopane i skopiowane z ETS/GTS (niektóre) a zwykli postronni gracze jak piszący ten artykuł może się zachwycać!!! Artykuł jest o niczym. To wszystko i więcej można się dowiedzieć z tej strony (4 link od góry w google po wpisaniu pełnego tytuły gry) Od taki artykulik napisany w 10 minut na kolanie po przeczytaniu tego co tutaj zostało zawarte + własne opinie laika w temacie ciężarówek i symulatorów. Zachwyca się tym jakby to była jakaś rewolucja.

  Droga administracjo : nie kompromitujcie tej strony takimi recenzjami. Za wysoki poziom trzymacie by takie coś tutaj zamieszczać. Przecież tam nie ma nic o fizyce jazdy, zachowaniu naczepy, kamerach, grafice, dźwiękach itd. Ten gość pewnie nawet nie grał w tą gre bo by napisać coś takiego nie trzeba w nią grać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Częściowo popieram przedmówcę. Jednak zassałem wersję trial i po 30 minutach testowania fizyki nie czuję, bo to za krótko i niewiele da się wyczuć podczas parkowania. Silnik gry mam wrażenie, jest o niebo lepszy od poprzednich bo przy maksymalnych ustawieniach gra działa płynnie, a GTS potrafił klatkować (sprzęt: athlon 2x2.9, 4{3,2} GB RAM, GeForce 9600 GT 512, win 7 32bit).
  Generalnie koncepcja jest ciekawa i na początku na pewno wciągająca :) Gry tego pokroju są dedykowane maniakom wielogodzinnych przejażdżek tirami, i mimo utrzymywania przez twórców braku zniszczeń otoczenia i ciężarówek po zderzeniu, ta produkcja dostarcza wielu miłych chwil :)
  niecierpliwie czekam na ETS2. a jutro lecę do sklepu po T&T :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Droga Administracjo.
  Tak na początek aby wszystko było jasne mieszkam w Anglii. Dziś wybrałem się do sklepu GAME i zakupiłem T&T i powiem wam szczerze, że jestem zadowolony z zakupu. Gra "wymiata". SCS robi kawał roboty. Tylko co mnie zaskoczyło troszeczkę to to że nie było języka Polskiego. Dostępne języki to Angielski, Portugalski, Włoski i Niemiecki, ale da rade na Angielskim :)
  Już kilka godzin pograłem dzisiaj i jest świetna zabawa móc parkować te potężne ciężarówki, ale mam takie pytanie czy w T&T są trucki z naczepą o których jak się nie myle była mowa?

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeciez wszystkie sa z naczepa. Chyba ze chodzilo Ci o przyczepe

  ps a czy ktos wie kiedy mozna pzresylac te wyniki czasow w grze bo byla mowa o tym ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki kolego że zwróciłeś uwage. Źle napisałem, chodzi mi o te podwójne o których była mowa o parkowaniu z podwójną naczepą. :) Bo jakoś tego nie widzę aby była.

  OdpowiedzUsuń
 6. Podwójne miały być w ETS2 a nie T&T.

  OdpowiedzUsuń
 7. Powinni recenzje wideo zrobić

  OdpowiedzUsuń
 8. Gra jest elegancka i UWAGA!- demo jest za krótkie by to poczuć, na początku sam miałem mieszane uczucia!. Zwłaszcza jazda scanią, która jest najlepiej opracowana daje mnóstwo satysfakcji, czuć że to jest ciężarówka, fajnie wachluje kabiną i ma pewne swoje naturalne opory;d Wolę wydać 50 zł na kilka godzin parkowania, niż 120 zł na crysisa przechodząc go w 5 godzin (możliwe że ze względu na mój sprzęt;d) oraz z samego powodu, że dofinansuje to przełomowego ets2. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Tu z kolegą wyżej się zgodzę. Demo jest za krótkie, na początku zastanawiałem się czy kupić czy nie ale poszedłem w dzień premiery z rana do sklepu i kupiłem T&T. I naprawdę nie żałuje. Cena nie jest wygórowana jak za tak wspaniałą grę. Jeśli by nawet kosztowała więcej także bym kupił, tym bardziej że SCS ma kolejne fundusze na tworzenie ETS2 za każdą sprzedaną płytę.

  OdpowiedzUsuń