Trucks & Trailers: Trucks & Trailers – premiera w najbliższy piątek.

sobota, 11 czerwca 2011

Trucks & Trailers – premiera w najbliższy piątek.

Już w najbliższy piątek – 17 czerwca – swoją premierę będzie miała gra Trucks & Trailers. Studio SCS Software tym razem zaserwowało nam nietypowe podejście do tematu symulacji ciężarówek. Będziemy sprawdzali nasze możliwości w kierowaniu tymi potężnymi maszynami. Będziemy parkowali w najtrudniejszych możliwych miejscach. Będziemy pokonywali tory z przeszkodami. Będziemy walczyli z czasem - własnym, jak i innych graczy.
W związku ze zbliżającą się premierą, chcieliśmy do Was zaapelować. Każdy sprzedany egzemplarz Trucks & Trailers to dodatkowe fundusze na rozbudowę Euro Truck Simulatora 2. ETS 2 jest na tym etapie bardzo dużym projektem, który wciąż jednak wymaga sporo nakładu pracy. T&T ma zapewnić komfort SCSowi i dodatkowe środki. Zależy chyba nam wszystkim na tym żeby ETS 2 był produkcją możliwie jak najlepszą – dlatego chcielibyśmy żeby SCS dostał jak największe wsparcie – szczególnie z Polski – bo jest to dla nich jeden z najważniejszych rynków w Europie. CD Projekt zapewni możliwie najlepszą dostępność tytułu, cena nie jest wygórowana, dwie edycja do wyboru – to wszystko dla nas. Pokażmy teraz że potrafimy dać coś od siebie, zamiast pobierać grę z torrentów, pójdźmy do sklepu, albo zamówmy grę przez Internet – linki dostępne są na naszej stronie.

Pomożecie?  

PS: Do tego w poniedziałek, na naszym profilu na facebook’u startuje konkurs, w którym do zgarnięcia będzie Edycja Specjalna Trucks & Trailers, jak również zwykłe wersje gry – więc wchodźcie, klikajcie „Lubię to” i zapraszamy do udziału w konkursie.

3 komentarze:

  1. Pomożecie? Tak, pomożemy :D

    OdpowiedzUsuń
  2. ja myślę że też pomogę;p

    OdpowiedzUsuń