Trucks & Trailers: Podsumowanie drugiej kolejki ligi Trucks & Trailers!

poniedziałek, 11 lipca 2011

Podsumowanie drugiej kolejki ligi Trucks & Trailers!

Zakończyliśmy drugą kolejkę naszej ligi. Pełne wyniki tradycyjnie na podstronie z tabelkami. 

Rywalizacja w lidze PRO była bardzo zacięta i kiedy już myśleliśmy że najlepszy możliwy czas wykręcił Metiu-20, rzutem na taśmę swoje wyniki dosłał Nexil, który w zeszłym tygodniu był drugi. Okazało się, że podjął on ostrą rywalizację z Metiu i wykręcił niesamowity czas – 0:21:93. Na trzecim miejscu w tym tygodniu Ropasiak, z czasem 0:26:14 – widać że ten zawodnik będzie walczył o podium. Do Mauego (który w tym tygodniu był czwarty) traci w tabelce ogólnej zaledwie jeden punkt. Szykuje się ostra rywalizacja – zawodnicy w lidze PRO pokazują, że wiedzą jak się manewruje.

W lidze EASY również przetasowanie. Wojtas066, który w zeszłym tygodniu był trzeci, teraz wylądował na pierwszym miejscu, a Kierowca1996 który był pierwszy, w tym tygodniu zajął trzecią lokatę. Także Kierowca i Wojtas eqsequo na pierwszym miejscu, a Krzychu12 i Alex walczą o trzecią lokatę.

Rywalizacja w obu ligach wygląda dość zażarcie, pojawiają się nowi zawodnicy którzy zrzucają z tabeli słabszych, lub tych którzy zaspali z przesyłaniem wyników.

Zachęcamy do dalszej rywalizacji!

UWAGA! Zadania na ten tydzień:

Liga PRO Nocne Manewry
Liga EASY Na ratunek fabryce


Do boju!

2 komentarze:

  1. Witam criss z tej strony . Mam sparwe do uzytkownika Nexil moglbys podac mi jakis do siebei kontakt sprawa prywatna jak by co nie zwiazana z turniejem zeby nie bylo

    OdpowiedzUsuń
  2. Tu Nexil napisz mi na E-Maila.
    k.mik16@wp.pl

    OdpowiedzUsuń