Trucks & Trailers: T&T na Master Truck Opole 2011 !

piątek, 8 lipca 2011

T&T na Master Truck Opole 2011 !

Już tylko tydzień dzieli nas od jednego z najważniejszych wydarzeń truckerskich roku 2011 - mowa tu oczywiście o wielkim zlocie ciężarówek Master Truck, którego to już VII edycja odbędzie się w tym roku na nowej miejscówce - na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem. Jako, że organizator zlotu jest oficjalnym patronem Trucks & Trailers, nie mogło obyć się bez wystawienia stoiska z grą na tej imprezie. Mamy przyjemność zawiadomić, że stanowiska z grą przygotowane przez firmę CD Projekt zajmą prestiżowe miejsca w super-nowoczesnej naczepie wystawienniczej na ekspozycji firmy Scania! Dla odwiedzających przewidywane są dodatkowe atrakcje, upominki i możliwość wykazania się "na żywo" w misjach z gry na 50'' calowych ekranach - wszystkich chętnych zapraszamy do odwiedzin! 
Uwaga! Gościem specjalnym stoiska będzie sam szef studia SCS Software, Pavel Sebor! Zapraszamy do zdobycia autografu oraz porozmawiania z twórcą najlepszych gier z ciężarówkami ostatniej dekady!
Przypominamy - Master Truck w tym roku odbędzie się w dniach od 15 do 17 lipca, w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem - przybywajcie!

3 komentarze:

  1. A ETS2 będzie pokazane? Będziecie tam Wy i redakcja ETS2.pl?

    OdpowiedzUsuń
  2. A umiesz czytać? Skoro nic nie napisali o ETS2 to nie będzie -.-

    OdpowiedzUsuń
  3. jesli pan Sebor bedzie to mozna go dopytac o date premiery ETS2 xD xD

    OdpowiedzUsuń