Trucks & Trailers: Filmik z testu fizyki

wtorek, 19 kwietnia 2011

Filmik z testu fizyki

Zamieszczamy dzisiaj filmik z testu fizyki ciężarówki przygotowywanej dla T&T i ETS2 - twórcy podkreślają, że wiedzą o elementach brakujących w samym wyglądzie ciężarówki. Cel testu leży gdzie indziej - ma on pokazać jak wszystkie elementy pojazdu "chodzą" przy różnorakiej nawierzchni, ze szczególnym wyróżnieniem wybojów, progów i innych nierówności. Tor jazdy jest testowy i nie wystąpi takowy w żadnej z nadchodzących gier.5 komentarzy:

 1. Chyba skacze :D 0.43 no przepraszam ale chyba sobie jaja robią... Co najwyżej można dobić autem ale skakać przy takiej prędkości!

  Co mi sie podoba to brak driftu co tak wkurzało w poprzednich częściach. W sumie to i tak duży krok do przodu.

  Mam nadzieje, że poprawią widok z kamery wewnętrznej...

  OdpowiedzUsuń
 2. wszystko w tej grze jeszcze poprawią to jest próbny test gry
  cytat:
  Chyba skacze :D 0.43 no przepraszam ale chyba sobie jaja robią... Co najwyżej można dobić autem ale skakać przy takiej prędkości

  CO CI SIE NIE PODOBA TO ZE TIR SKACZE TO JEST TEST FIZYKI JAZDY A NIE JUŻ FULL WERSJA

  OdpowiedzUsuń
 3. Aleś ty nerwowy. Rzucasz się jakbym co najmniej kogoś z Twojej rodziny obraził a to tylko gra. Aż tak bardzo się z nią utożsamiasz?

  Skoro to są testy i pokazują filmik to dają nam do zrozumienia, że czekają na opinie graczy co zmienić/poprawić.

  Wyjdź na świeże powietrze i odetchnij troszke :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A na marginesie to jest końcowa faza pracy nad fizyką jazdy więc nie licz, że coś tu jeszcze się zmieni. Niestety tego już nie napisali choć na blogu o ETS 2 można o tym przeczytać. Tak więc rzucaj się dalej a jak dostaniesz gre w łape to będziesz klnął, że wjeżdżając na krawężnik przy 15km/h wylatujesz w góre zamiast normalnie na niego wjechać

  OdpowiedzUsuń