Trucks & Trailers: Trucks & Trailers na ostatniej prostej

piątek, 29 kwietnia 2011

Trucks & Trailers na ostatniej prostej

Dosłownie i w przenośni - ponieważ dzisiaj developer gry ogłosił wejście w fazę "alpha" tłumaczeń dokonywanych przy użyciu specjalnie do tego przygotowaną platformę. Więcej na ten temat będzie wiadomo w przyszłym tygodniu, ale skompletowanie materiału potrzebnego pod tłumaczenia oznacza, że całość materiału w grze została dopięta. T&T powinien teraz przejść przez dwie fazy testów - najpierw wewnątrz firmy, a następnie w obszarze osób zaproszonych w tym celu. Termin premiery gry podany przez niemieckie Rondomedia, wydaje się realny tym bardziej, że wspomniany już CD Projekt nie będzie chciał odstawać z datą wypuszczenia gry na polski rynek. Po długim weekendzie majowym powinien się ukazać pierwszy komunikat od polskiego dystrybutora - być może wtedy poznamy też cenę oraz polską okładkę wydania.
Na koniec zapraszamy do oglądnięcia dwóch nowych zdjęć z gry, prezentujących etap toru z przeszkodami wraz ze śledzącym to wydarzenie helikopterem.5 komentarzy:

 1. Ale się uczepili Scani...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ej, przecież na pierwszym jest daf :P
  Uczepili się bo pewnie tylko na to mają licencje ;D Kto będzie chciał dawać licencje do takiej małej gry ;D. A może Scania chciała być jedyną licencjonowaną marką w grze?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy helikopter będzie służył jako kamera? Co to jest na tym drugim screenem za tą dmuchaną bramką?

  OdpowiedzUsuń
 4. a czy nie wydaje wam sie ze ten helikopter ma sluzyc jako "zajac" do gonienia przez trasę (tak to wyglada ze skrinow)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna byłaby powrótka z helikoptera, albo jakby przelatywał baaardzo nisko

  OdpowiedzUsuń