Trucks & Trailers: Wyniki ankiety

sobota, 2 kwietnia 2011

Wyniki ankiety

W piątek zakończyła się ankieta dotycząca zadań, jakie najchętniej widzielibyście w grze Trucks & Trailers. Według Waszych zgłoszeń największym zainteresowaniem cieszyłyby się zadania parkowania na małym obszarze - 138 głosów. Jesteśmy przekonani, że o ten typ misji możecie być spokojni, domyślamy się, że będzie to meritum gry.
Na drugim miejscu znalazło się parkowanie z podwójną naczepą, 114 głosów - pomimo że na kilku screenach z ETSa 2 widać ciężarówki z dwoma naczepami, nie mamy żadnych dalszych przesłanek, żeby sądzić iż taki typ zadań znajdzie się w Trucks & Trailers.  
79 spośród Was chciałoby aby w grze byly dostępne wszystkie, wymienione w ankiecie zadania (parkowanie na małym obszarze, slalom, przewiezienie ładunku na czas, bicie rekordu prędkości, parkowanie ciągników z dwoma naczepami).
77 głosów oddano na zadania w postaci slalomu między przeszkodami - ta opcja wydaje nam się dość prawdopodobna biorąc pod uwagę zręcznościowy charakter gry.
Dwa zadania cieszące się Waszym najmniejszym zainteresowaniem to bicie rekordu prędkości (34 głosy) i przewiezienie ładunku na czas (26 głosów) - wydaje nam się, iż można śmiało założyć, iż pojawią się one tak czy siak w trakcie wykonywania każdej misji. Ponieważ z tego co widać na filmikach zadania trzeba wykonać w określonym czasie (w domyśle im szybciej tym lepiej, jest to więc swego rodzaju przewiezienie ładunku na czas). Natomiast co do prędkości - jeśli coś należy wykonać szybko, żeby zmieścić się w określonym czasie, to znaczy że trzeba się będzie spieszyć. Możliwe jednak, że w przypadku Trucks & Trailers od najwyższych prędkości, ważniejsza będzie jak największa precyzja.
Przekonamy się już niebawem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz