Trucks & Trailers: Ciężki sprzęt w T&T

sobota, 7 maja 2011

Ciężki sprzęt w T&T

Kolejna dawka zdjęć została dzisiaj opublikowana na stronie SCS - przedstawia ona manewry z załadowanym ciężkim sprzętem w okolicach zjazdu parkingowego. Przy okazji czeski producent poinformował, że eksperyment lokalizacyjny powoli dochodzi do końca i że większość języków jest już gotowa na przekazanie w ręce profesjonalistów do "oszlifowania". Jednocześnie padło ponownie stwierdzenie, że cały dochód z Trucks & Trailers będzie wpompowany z powrotem w produkcję kolejnej generacji gier symulacyjnych, włączając w to Euro Truck Simulator 2. Wierzmy i dlatego też polecamy wszystkim aby w dniu premiery pamiętali o tym, że wspierając SCS Software kupnem oryginalnej gry w Polsce, przykładają się do rozwoju dalszych gier w tym gatunku.

9 komentarzy:

 1. nie popisaliście się tłumacząc :P

  Weźcie to zostawcie professjonalistom.... HDR tłumaczyć jako "wysoka dynamika w oddali". Jaja sobie robicie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Znów Scania. Czy to jedyny producent ciężarówek, Który zgodził się dać licencje ?

  OdpowiedzUsuń
 3. wydaje mi sie że ze SCANIA byli dogadani pierwsi (chyba razem z Renault), takze pewnie maja juz ja wykonczona jako pierwsza dlatego na zdjeciach jest, z tego co widizalem na zdjeciach z menu to beda jak zwykle wszystkie inne marki pytanie czy z oryginalnymi blaszkami

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeżeli to jest skończona Scania to boję się jak będa wyglądać inne modele

  OdpowiedzUsuń
 5. na zdjęciach zawsze są marki oryginalne, a do gry je zdejmą. Nie ma jąlicencji, tylko po prostu Scania jest ksończona i nią jeżdzą

  OdpowiedzUsuń
 6. a co ci anonimowy w tej scanii sie nie podoba jak dla mnie to najlepsze oddanie ciezarowki w wirtualnej grze

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale scania jest licencjonowanym pojazdem w grze i w ETS2 link na udowodnienie

  E-mail

  angielski
  We hope to have several brands officially presented in T&T, but to be honest, so far only Scania is (almost) sure to be present in the game. All other negotiations are dragging on and on and on. Some other trucks will have to go into the game stripped of any brands. Some trucks will not even be completed in time, because some of the truck manufacturers, when we approached them, told us that they do not want to be in our games in any way. They threatened that they will even sue us if we continue making out truck models based on their patented designs - meaning we would not only have to remove any brands/logos, but completely avoid using tractor designs based on real trucks, fake branding or not. Such things are really complicating our life and slowing us down.

  Our current screenshots don't really push the vehicles, we are showing the environments in most cases, and we did not really want to show brand-less trucks in them. But surely in time we'll be using more brands.

  Best regards,

  Pavel Sebor
  CEO, SCS Software

  Polski

  Mamy nadzieję, że w T&T pokaże się kilka oficjalnie zaprezentowanych marek, ale szczerze mówiąc, tylko Scania (prawie) napewno będzie posiadała oryginalny znaczek w grze. Wszystkie inne negocjacje przeciągają się na i na i na. Niektóre ciężarówki będą musiały być pozbawione oficjalnych znaków firmowych. Niektóre ciężarówki nawet nie zostaną ukończone w terminie, ponieważ niektórzy z producentów samochodów ciężarowych, kiedy podszedliśmy do Nich, powiedzieli Nam, że nie chcą by ich ciężarówka znalazła się w Naszych grach w jakikolwiek sposób. Grozili Nam, że będą Nas nawet pozywać jeśli nadal niezaprzestaniemy sporządzać ich modeli ciężarówek w zależności od ich opatentowanych wzorów - czyli, że nie tylko mamy usunąć marki/logo, ale całkowicie unikać wzorów ciągnik opartych na rzeczywistych samochodach ciężarowych, marki fałszywe czy nie. Takie rzeczy naprawdę komplikują Nam życie i właśnie to Nas spowalnia.

  Nasze aktualne screeny naprawdę nie obejmują pojazdów, w większości przypadków chcemy pokazać środowisko i tak naprawdę nie chcemy pokazywać mniej ciężarówek na screenach. Ale na pewno w czasie będziemy wykorzystywać więcej marek przy robieniu zdjęć.

  Z poważaniem,

  Pavel Sebor
  Dyrektor Generalny, SCS Software

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiem, że będzie licencjonowana. Ciekawe czy MAN też skoro był w GTS. Hmm ciekawe podejście producentów ciężarówek. W symulatorze dzie nie ma przemocy (prócz road rage:] )nie chcą się zareklamować. Dziwne... czyżby chodziło o pieniądze? W końcu oni z tego nie będa nic mieli (a może cena za licencje za mała). Być może to SCS kręci, że to oni nie chcą a tak naprawde nie mają kasy na wykupienie licencji itd. PRzecież to nic strasznego jeśli nie mają i tak zaraz będa mody i oryginalne znaczki na ciężarówki.

  Co mi się nie podoba? Kabina Highline jest w porządku (może za duże wyżłobienia na dachu ale to tam nie ważne) o tyle Topline jest tragiczne. Łączenie bocznej ściany z owiewką za kabiną (łączenie na wysokości dachu) jest cholernie wklęsłe gdzie w rzeczywistości nie jest aż tak duże. Wygląda to tak jakby w tym miejscu zostala ona ściśnięta w imadle. Tutaj średnio to widać ale na reszcie zdjęć jak najbardziej. Z Volvo jest jeszcze gorzej zarówno jeśli chodzi o dach jak i o przednią ścianę. TO to już w ogóle porażka jest. Widać to na zdjęciach z blogu ETS 2 i niebieski volvo po tuningu.

  Czasem lepsze modele robią amatorzy. Za to DAFy od GTS są dośćładne. Skoro Scania jest licencjonowana to niech ją porządnie zrobią.

  Iveco, Scania, DAF w T&T będą a reszta? W ETS2 są pozostali produceni.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie chca dać bo po prostu jeśli dadzą to powiedzą: My damy waam licencję ale musicie usunąć CAŁĄ resztę ciężarówke. Po prostu nie chcą konkurencji

  OdpowiedzUsuń