Trucks & Trailers: Profil Trucks & Trailers - znamy już okładkę gry!

piątek, 13 maja 2011

Profil Trucks & Trailers - znamy już okładkę gry!

Jak wszyscy wiemy, gatunek gier symulacyjnych jest zazwyczaj traktowany z lekceważeniem - szczególnie przykre jest to w przypadku tzw. mediów branżowych, powiązanymi z tematyką gier komputerowych. Często redaktorzy owych portali zapominają , że gry PC nie kończą się jedynie na spektakularnych grach RPG, lub innych wysokobudżetowych tytułach. Tym bardziej cieszy pozytywny przykład, który mogliśmy dzisiaj zaobserwować na portalu Gry-Online.pl - najpopularniejszym serwisie o grach komputerowych w Polsce. Redaktorzy portalu przygotowali kartę produktu do naszej gry profesjonalnie, zbierając wszystkie istotne fakty dotychczas znane - a nawet i więcej. Po raz pierwszy możemy bowiem zobaczyć jak będzie wyglądała oficjalna okładka do Trucks & Trailers w Polsce! Zachęcamy do oglądnięcia profilu gry pod tym adresem, oraz do zostawiania swoich wpisów  - chcemy pokazać, że z siła fanów symulatorów trzeba się liczyć! :) 
Poniżej prezentujemy również okładkę w dużym rozmiarze.


8 komentarzy:

 1. no nareszcie mozna komentowac:)) okladka fajna, a profil na gry online to chyba naturalna konsekwencja zainteresowania sie mediami po tym jak CDProjekt oglosil wydanie gry

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, aż się ździwiłem że nie ma Scani na tyej okąłdce. Już się niąrzygać chce od tych wszystkich fotkach z nią.

  OdpowiedzUsuń
 3. sprawa dla mnie jest prosta- SCANIA dala licencje na swoje ciezarowki to ja pokazuja najczesciej, moze to powinno dac do myslenia innych producentem aby nie skapili swoich marek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna okładka. Moim zdaniem zarówno daf i iveco uzyskałyby licencje jakby były zrobione od podstaw z najdrobniejszymi elementami. Natomiast według mnie SCS Software robi najlepsze symulatory cięzarówek na pc.

  OdpowiedzUsuń
 5. Po 1 modele nie mogą być zrobione z "najdrobniejszymi elementami" bo słabsze kompy nie dały by rady co idzie w parze z mniejszym popytem na gre. Po 2 SCS jest praktycznie JEDYNYM twórcą takich symulatorów ;E

  OdpowiedzUsuń
 6. Tylko na tym DAF-ie na okładce nie ma żadnych znaczków(nawet DAV który był w ETS, GTS, UKTS). Ale cieszy sam fakt że jest DAF z przodu:)

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja spytam po co wam licencję, skoro raczej nikt z was nie jeździ na kam 2 z ustawieniem na przód trucka. A zaraz wyjdzie mod do ets2 jak wydadzą na realne znaczki

  OdpowiedzUsuń
 8. Licencje są nie po to żeby jeździć cały czas na kamerze 2, ale po to by wiernie z drobnymi szczegółami odtworzyć dany model w grze. Bez licencji nie można tego zrobić ponieważ marka może wystąpić o złamanie praw autorskich/patentowych.
  A po za tym przyjemniej się jeździ ze znaczkami na kierownicy;)

  OdpowiedzUsuń