Trucks & Trailers: www.etransport.pl – kolejny partner wydania Trucks & Trailers!

niedziela, 22 maja 2011

www.etransport.pl – kolejny partner wydania Trucks & Trailers!


Trucks & Trailers wzbudza żywe zainteresowanie branży transportowej, na pewno duża w tym zasługa polskiego wydawcy, firmy CD Projekt. Ledwie w piątek informowaliśmy Was o współpracy z czasopismem Trucks & Machines, a dziś kolejne wieści. CD Projekt poinformował nas o nawiązaniu współpracy na polu promocyjnym z jednym z największych i najważniejszych portali z branży transportowej http://www.etransport.pl/

eTransport.pl to źródło wiedzy branży TSL i sposób na spędzenie czasu w miłym towarzystwie. Znajdziecie tu informacje prasowe, bieżące zakazy ruchu na drogach Europy, mapę dobrych parkingów, na których warto odpocząć, forum dyskusyjne - najobszerniejsza kopalnia wiedzy o branży, a także największą bazę ofert pracy dla kierowców, spedytorów i przewoźników, a nawet ciekawe przepisy na potrawy, które da radę przygotować na parkingu - kuchniakierowcy.pl. Poprzez konto w etransport.pl poznacie ciekawych ludzi, wymienicie fotografie i porozmawiacie na czacie, podzielicie się filmami, czy zabawnymi fotkami w dziale humoru.

Gorąco zachęcamy do odwiedzin strony nowego partnera gry i zapoznania się z jego serwisem!

2 komentarze:

  1. "...i sposób na spędzenie czasu w miłym towarzystwie." :d Ten kto to pisał chyba nie był nigdy na tym portalu i nie czytał tego co się tam dzieje. Jeden drugiego w łyżce wodu utopi. Rozumiem jednak, że trzeba tak pisać skoro to partner wydania. (nie mam obiekcji co to samego eTransport sam korzystam z ich portalu).

    Cieszy, że gra jest coraz bardziej promowana i tak szybko udaje się załatwić wszsytkie "formalnści" by ukazała się ona zgodnie z zapowiedziami.

    Nowa odsłona strony o i sposób na spędzenie czasu w miłym towarzystwie T&T jest świetna. Brawo

    OdpowiedzUsuń
  2. etransport jest wporzo-duzo cierkawych wortali maja

    OdpowiedzUsuń