Trucks & Trailers: Trucks & Trailers kolejni partnerzy!

wtorek, 24 maja 2011

Trucks & Trailers kolejni partnerzy!

Mamy dla Was niesamowitą niespodziankę, oczekiwana przez nas gra dorobiła się kolejnych partnerów. Tym razem mamy coś naprawdę ekstra. Trucks & Trailers pojawi się na zlocie Master Truck 2011 w Opolu! Tak, tak, kolejnym partnerem polskiego wydania gry są współorganizatorzy tej imprezy. Ponadto pragniemy poinformować o nawiązaniu współpracy z programem „Na Osi”, emitowanym przez stację TVN Turbo. Program „Na Osi” obejmie patronat medialny nad grą Trucks & Trailers. Poniżej kilka słów o nowych partnerach.

„Na osi” to program o nieco innej formule, niż podobne produkcje tego typu. Pokazywane są w nim głównie pojazdy ciężarowe. Audycja porusza sprawy związane z transportem, spedycją i logistyką. Omawiane są problemy nurtujące współczesnego kierowcę. W niemal każdym odcinku znajduje się test samochodu: ciężarówki, pojazdu specjalnego lub autobusu, wybranego z gamy dostępnych produktów europejskich producentów.
Program zawiera wiele informacji o problemach, z jakimi borykają się kierowcy i przewoźnicy, o zmieniających się przepisach oraz wszelkich nowościach. Nie brakuje również porad specjalistów.
Program emitowany jest na antenie stacji TVN Turbo.Master Truck Opole 2011 – Master Truck to jeden z największych w Europie zlotów tuningowanych ciężarówek. Rokrocznie na imprezę przybywa coraz większa liczba fanów z całego kontynentu.
Zlot Master Truck organizowany jest od 2005 roku. W związku z dużym zainteresowaniem ze strony transportowców, publiczności i mediów, Master Truck na dobre wpisał się w kalendarz imprez motoryzacyjnych jako jedno z największych wydarzeń w tej branży. Z uwagi na fakt, że zlot z roku na rok się rozrasta, przyjeżdża coraz więcej pięknych samochodów, przybywa wystawców oraz atrakcji, organizatorzy postanowili przenieść Imprezę w dogodniejszą lokalizację. Zlot nadal pozostaje opolskim, jednak odbędzie się już nie w ścisłym centrum Opola, a na jego obrzeżach - około 10 km od starego miejsca zlotu - na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi. 

5 komentarzy:

 1. czy bendzie mozna zobaczyc euro trucks trailers w tvn turbo ?

  OdpowiedzUsuń
 2. oo jak fajnie, wybieram sie tam w tym roku razem z wujkiem - do zobaczenia

  OdpowiedzUsuń
 3. czyli trucks and trailers bedzie na master trucku?

  OdpowiedzUsuń
 4. Moglibyście spytać SCS, czy w T&T będzie już Renault Premium?

  OdpowiedzUsuń
 5. Sobie sam zobaczysz bo za jakiś tydzień już będzie w sklepach ta gra

  OdpowiedzUsuń