Trucks & Trailers: Nowa odsłona TrucksAndTrailers.pl !

wtorek, 17 maja 2011

Nowa odsłona TrucksAndTrailers.pl !

Mamy ogromną przyjemność przedstawić odmieniony layout naszej strony. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam on do gustu. Nowa szata graficzna to bynajmniej nie wszystko. Pragniemy poinformować, że www.trucksandtrailers.pl stał się oficjalnym polskim serwisem gry Trucks & Trailers w Polsce. Wiąże się to z nowymi możliwościami, ale i nowymi wyzwaniami. Przede wszystkim będziemy Was informować o wszelkich nowinkach produkcyjnych wprost z obozu CD Projekt. Ponadto na naszej stronie znajdziecie już niebawem informacje na temat partnerów i patronów gry. Do tego po premierze rozpoczynamy prowadzenie oficjalnych statystyk czasowych najlepszych przejazdów. Będziemy analizować, porównywać i zachęcać Was do rywalizacji – najlepsze miejsca w tabelach będą wiązały się z nagrodami! Oczywiście znajdzie się tutaj również miejsce na Wasze filmiki z przejazdów, które będziemy aktywnie komentować. A do tego, jak zawsze, ciągła poracja informacji od SCS Software, plus jeszcze więcej screenów. Dziękujemy, że byliście z nami do tej pory i zachęcamy do ciągłych odwiedzin. Będzie się działo!
PS. W najbliższym czasie strona może przechodzić dalszy etap poprawek, także prosimy o wyrozumiałość jeśli nie wszystkie elementy znajdują się tam gdzie być powinny.

5 komentarzy:

 1. wyglada duzo lepiej od poprzedniego wystroju

  OdpowiedzUsuń
 2. Eeeeee najs :P. Fajnie że oficjal:D

  OdpowiedzUsuń
 3. no wczesniej to za duzo grafiki nie bylo, teraz jest duzo przyjemniej i lepiej sie czyta wszystko

  OdpowiedzUsuń
 4. Super i wszystko ładnie wygląda. Wiecie ile będzie kosztować gra?

  OdpowiedzUsuń
 5. Awans na oficjalną stronę T&T musiał się wiązać ze zmianą szaty graficznej bo ta poprzednia dosyć cienko wypadała. Obecna jest ładna i przejrzyściej to wszystko wygląda:)

  OdpowiedzUsuń